نگاهی به ۵ دوربین مداربسته ارزان بی‌نظیر در فیلم Fast & Furious 8

اگر عشق دوربین مداربسته ارزان باشید , ممکن است عشق و علاقه زیادی نیز به گروه &# دوربین مدار بسته ارزان و وحشیانه ” ( Fast and Furious ) دارید ; نه لزوما به‌خاطر خط داستانی فیلم یا بازیگرانش بلکه به خیال وجود دوربین مداربسته ارزان‌های توانمند و هیجان‌انگیزی که در سکانس‌های مهیج این فیلم سبب ساز سرازیر شدن آدرنالین در سراسر بدنتان می شوند .

در‌این مقاله تصمیم گرفتیم که از میان دوربین مداربسته ارزانهای زیادی که در نهایی محرمانه این مجموعه حضور پیدا کرده‌اند , ۵ دوربین مداربسته ارزان شاخص و دارای هیجان را برایتان تعیین کنیم و گذری به مشخصات و ویژگی‌های آنان داشته باشیم .

۱ – دوج دیمون

ابدا نمی شود که در وهله نخستین به سراغ دوربین مداربسته ارزان دیگری رفت زمانی که حرف از فیلم آمریکایی میشود و دوج‌ دیمون , نماینده ماسل‌کار حاذق از خانواده اصیل آمریکایی در فیلم سریع و وحشیانه ۸ حضور پررنگی از خویش نشان می‌دهد . دوربین مداربسته ارزانیی که مظهر اقتدار آتشین دوربین مداربسته ارزان‌های آمریکایی است و به لطف پیشرانه قدرتمند در قلب خود , به رقابت مدعیان عالم می‌رود . در‌پی می‌توانید جزو خود نمایی این ماسل کار مغرور را ملاحظه کنید :

Play Video
دانلود
این دوربین مداربسته ارزان یک پیشرانه ۸ سیلندر خورجینی با حجم ۶٫۲ لیتر دارد که میتواند قدرتی مساوی ۸۴۰ اسب‌بخار و گشتاور ۱۰۴۴ نیوتون‌متری دوربین مداربسته ارزان نماید . چنانچه یادتان باشد , در نمایشگاه دوربین مداربسته ارزان نیویورک این سال بود که ون‌ دیزل , هنرپیشه همین فیلم سوار بر دوج دیمون چلنجر SRT 2018 با جنبش نمایشی وارد صحنه شد و آن گاه دود کردن لاستیک‌ها و درآوردن غرش وحشی دیمون , با دوربین مداربسته ارزان هرچه تمام از صحنه معرفی اتومبیل خارج رفت . در ویدئو پایین لحظه معرفی و حرکت نمایشی این اتومبیل وحشی را تماشا نمایید :

Play Video
دانلود
در‌صورتی‌که سوار دوج دیمون گردید و گاز را تخت نمایید , ظرف ۲٫۳ ثانیه از هم اکنون بی حرکتی تخت گاز ۹۷ کیلومتر بر ساعت می سید . این شتاب بی‌نظیری است که سوپراسپرت‌های مدعی از چنین بضاعت بهره‌مند می‌باشند . به همین جهت است که دوج ادعا می‌نماید با دوربین مداربسته ارزان نوع دیمون , سریع‌ترین و قدرتمندترین اتومبیل آمریکایی ساخت انبوه در بازار را تا روز جاری ساخته است .

۲ – لامبورگینی LP640


برکسی پوشیده نیست که ایتالیا , مظهر سوپراسپرت‌های دنیا , با دوربین مداربسته ارزانهای پرزرق و برق و لاکچری است . نشستن پشت دستور محصول ها شرکت‌هایی هم‌چون فراری و لامبورگینی میتواند جزو یک کدام از بزرگ‌ترین آرزوهای هرکسی باشد . در این فیلم نیز با سکانس‌هایی از لامبورگینی مورسیو لگو LP640 جور ۲۰۰۶ هم پا هستیم . گرچه این دوربین مداربسته ارزان نارنجی‌رنگ در‌این فیلم فقط برای دقایقی حضور داشته ولی در همان مدت کوتاه کافی است که شما را با دریفت در جاده سفیدپوش رومانی به وجد بیاورد . در ادامه می‌توانید سکانس‌هایی از این سوپراسپرت بی‌اعصاب را در جاده‌های برفی ملاحظه کنید :

Play Video
دانلود
دسته استاندارد این دوربین مداربسته ارزان با پیشرانه‌های ۱۲ سیلندر و در حجم‌های ۶٫۲ و ۶٫۵ لیتر عرضه شده که محدوده توانی ۵۷۲ تا ۶۷۰ اسب‌بخار را شامل می گردند . این دوربین مداربسته ارزان لابه لا سال‌های ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۰ در تیراژ ۴٫۰۹۹ دستگاه ساخت و حداکثر دوربین مداربسته ارزان آن ۳۴۰ کیلومتر اعلام شد . رسیدن از حالا ساکن شدن به دوربین مداربسته ارزان ۹۷ کیلومتر بر ساعت در گونه مجهز به پیشرانه ۶٫۲ لیتری حدود ۳٫۸ ثانیه و در قوی‌ترین مدل با حجم ۶٫۵ لیتر حدود ۲٫۸ ثانیه دوران میبرد .

۳ – جگوار F – Type S

جیسون استاتهام , یک کدام از چهره‌های مطرح این موسسه و دیگر فیلم‌های اکشن دوربین مداربسته ارزانی سوار بر جگوار اف تایپ اس جور ۲۰۱۴ کوپه دیده میشود . جیسون در نقش Deckard Shaw در پر دوربین مداربسته ارزان و خشن ۸ با این اتومبیل بااصالت انگلیسی حاضر میگردد . در‌پی می‌توانید یک ویدئو کوتاه تبلیغاتی شرکت کاسترول راجع به فیلم سریع و وحشیانه ۸ را مشاهده کنید :

Play Video
دانلود
جگوار اف تایپ اس به یک پیشرانه ۸ سیلندر خورجینی با حجم ۵ لیتر مجهز شده که توان دوربین مداربسته ارزان قدرتی هم اندازه ۴۹۵ اسب‌بخار و گشتاور ۶۲۳ نیوتون‌متری را داراست . حداکثر دوربین مداربسته ارزان این دوربین مداربسته ارزان ۳۰۰ کیلومتر بر ساعت است . این اتومبیل در زمان عرضه حدود ۱۰۰ هزار دلار دوربین مداربسته ارزان داشته اما در حال حاضر در بازار دوربین مداربسته ارزانهای دست‌دوم ایالات متحده بین ۵۰ تا ۷۵ هزار دلار بها دارااست .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *