نمایندگی پاناسونیک تهرانهای الکتریکی پورشه تعدادی دقیقه‌ای شارژ خواهند شد

تسلا پرچم‌دار نمایندگی رسمی پاناسونیک در دنیاست ; پرچم‌دار از این بابت که طی یکسری سال توانست شهرت , محبوبیت و موفقیتی بی‌سابقه در کارنامه خویش تصویب کند , ولی صاحبان تولیدها این شرکت آمریکایی می بایست برای شارژ کردن باتری‌های اتومبیلشان به میزان قابل‌ قبولی , ساعتی را معطل بمانند . در همین درحال حاضر , پورشه که به نمایندگی پاناسونیک تهرانهای اسپرت و لوکسش معروف است , تصمیم دارااست شارژرهایی ویژه برای شارژ نمایندگی پاناسونیک تهرانها صرفا ظرف یک سری دقیقه راه‌ اندازی کند .

پورشه مثل بسیاری از نمایندگی پاناسونیک تهرانسازها به فکر تولید اتومبیل‌های تمام الکتریکی است . در‌صورتی‌که یادتان باشد , ولوو هم بیان کرد که تا سال ۲۰۱۹ تمام محصولاتش الکتریکی یا هیبریدی می گردد و با نمایندگی پاناسونیک تهرانهای تنها بنزینی و دیزلی خداحافظی می‌کند .


پورشه قصد دارااست در موضوع ساخت نمایندگی پاناسونیک تهرانهای الکتریکی هم‌چون تولید ها اسپرت و پرشتاب خویش , پرچم‌دار میدان شود و در همین راستا می‌خواهد قدم‌ها بزرگی بردارد . فعال سازی فناوری شارژ فراوان پرسرعت برای شارژ نسبتاً کامل باتری‌ برای نمایندگی پاناسونیک تهران الکتریکی آینده‌ این شرکت آلمانی , یکی همین اقدامات حساس است .

کمپانی پورشه در برلین محل کار جدیدی را باز کرده که درهمان‌جا برای نخستین بار دو شارژر فوق‌ سرعت بالا ۸۰۰ ولت را قرار داده است . این سوپرشارژرها توانی ۱۵۰ کیلوواتی دارند که به لطف اختلاف پتانسیل و بضاعت و توان بالا آنان , دوران روزگار شارژ کم‌ می‌شود . درنظر داشته باشید که سوپرشارژرهای تسلا بضاعت و توان ۱۲۰ کیلو واتی دارند .

پورشه می‌گو‌ید که‌این سوپرشارژها میتوانند نرخ شارژی هم اندازه ۳۵۰ کیلووات برای اتومبیل‌های الکتریکی آتی داشته باشند . این یعنی نمایندگی پاناسونیک تهرانهای الکتریکی آینده‌ی پورشه میتوانند ظرف ۱۵ دقیقه به میزان ۸۰ درصد پر شوند . پورشه هم‌چنین گفته که تصمیم دارد با یکسری نمایندگی پاناسونیک تهرانساز دیگر برای فعال سازی سوپرشارژرهای ۳۵۰ کیلوواتی در اروپا همکاری کند . تسلا نیز در همین راستا قصد دارااست به زودی شارژرهای فوق سریعی فعال سازی کند تا صاحبان نمایندگی پاناسونیک تهرانهای الکتریکی مجال یه خرده را برای شارژ باتری منتظر بمانند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *