ابزارهای تجزیه و نظارت دستگاه لیزر

می‌توانیم همین کار رو دستگاه لیزر برای خطاهای دیگه انجام بدم تا به این جای فعالیت همگی امور با نسخه رایگان پلاگین Yoast قابل انجام بود . اگه ورژن پولی این پلاگین رو دارید که در وبسایت یوست در دست می‌باشد , موارد قلیل دیگه ای وجود داره که می تونیم به شما سفارش بدیم .

روش های دیگه ای برای مفید کردن این فرآیند وجود داره . اینجانب می خوام دوباره به کنسول جستجوی خودم برگردم سپس دستگاه لیزر به نصیب contact دستگاه cnc اسکرول کنم . در‌این حالت دستگاه لیزر می خوام برگه ای رو از contact – me به contact انتقال بدم . اینجانب یادم شد یکی از لینک های داخلی رو تغییر بدم اگه به برگه درباره من برید با مورد چت یا تماس با اینجانب روبرو می شید . تماس با اینجانب به یک ورقه کهن دستگاه لیزر خطا لینک داده , خطا از اینجا ناشی می شه . می تونم به طور دستی این غلط رو برطرف کنم , البته در‌این حالت دستگاه لیزر ممکنه شخصی به ورقه تماس با ما لینک داده باشه من می خوام هر ترافیکی که به‌این کاغذ میاد و به لینک و پیوند نادرستی پیوند داره , ریدایرکت کنم .

عالی اجازه بدید از طریق پلاگین Yoast ریدایرکت رو ایجاد کنیم Contact – me باید اکنون به contact برود و اون رو به عنوان fixed علامت گذاری کنیم . دستگاه لیزر من ریدایرکت را تولید خواهم کرد . اینک این مورد به صورت داخلی و خارجی وقتی که شخصی به همین نشانی لینک و پیوند بده فعالیت می کنه .

در صورتیکه نمی خواید پولی برای پلاگین خرج نمایید , پلاگین های ریدایرکتی وجود داره که در مخزن سایت وردپرس دستگاه لیزر موجوده اون ها هم کارساز خواهند بود , البته همانند این پلاگین نمی تونن موءثر باشن یه مسئله دیگه وجود داره که می بایست به اون اشاره کنم . چه بسا در شرایطی‌که ما ریدایرکت رو ساخت کردیم و می تونیم اون رو تست کنیم , به نظر می رسه فعالیت می کنه من هنوز دستگاه لیزر می خوام به عقب برگردم و پیوند رو تصحیح نمایم . اینجانب فکر میکنم این شایسته ترین تمرین برای اطمینان حاصل کردن از اینه که کلیه پیوند ها دستگاه لیزر به وضعیت درستی اشاره دارن خوب عمل ما تموم شده .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *